Dělník ve výrobě - ubytování zdarma, příspěvek na dopravu Černuc

Hledáme dělníky do výroby (ubytování zdarma, příspěvek na dopravu, vysoké mzdové ohodnocení)

Náplň práce:

- zpracovávání plechu a věci s tím související

- 2směnný provoz

Požadujeme:

- základní vzdělání

- smysl pro sebekontrolu a kvalitní práci

Nabízíme:

- dlouhodobý pracovní poměr

- měsíční prémie podle pracovní pozice a plnění osobních i týmových úkolů

- mimořádná roční odměna při mimořádném finančním výsledku firmy

- možnost dalšího odborného a pracovního růstu

- pracovní oděv, obuv

- účast na firemních akcích

- očkování zdarma proti viróze přímo ve firmě

- vhodné i pro absolventy učilišť

Atraktivní ohodnocení podle schopností a praxe !!

Místo výkonu práce: Bratkovice - Černuc

Kontakt: Michal Tsametis z firmy Etimos Human s.r.o., tel.: +420 773 552 555

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Kladno

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

do 15 tisíc

Datum zadání:

10.1.2018