Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Dělník ve výrobě –130,-/hod – týdenní zálohy

Hledáme šikovného pracovníka na pozici dělník ve výrobě pro stabilní firmu zaměřenou na lakování automobilových dílů. Práce je vhodná pro muže i ženy. Nástup IHNED

Směny:

ranní 6-14 odpolední 14-22

Náplň práce:

  • Skládání materiálu, navěšování a svěšování
  • Kontrola materiálu po nalakování
  • Udržování čistoty na pracovišti

Požadujeme:

  • Pečlivost, manuální zručnost
  • spolehlivost
  • ochota pracovat na dvě směny
  • 18+
  • Výpis TR
  • počet míst - 4

Nabízíme:

  • práci pro stabilní a úspěšnou společnost
  • motivační mzdové ohodnocení
  • možnosti týdenních záloh
  • volné víkendy
  • mzda 130,-/hod
  • Vhodné pro absolventy
Pokud tě naše nabídka zaujala, neváhej nám zaslat svůj životopis. Na pozici Tě zaškolíme 

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Břeclav

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

Služby
Balič

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

130 - 140 Kč/hod.

Datum zadání:

16.9.2020
OK
/* Not affection functionality */