Dělník - oprava a výroba dřevěných palet

Popis pracovní pozice:

    • hledáme manuálně zručné uchazeče - práce na opravách dřevěných palet, nebo podílení na výrobě
    • nejedná se o linkovou práci, fyzicky nenáročná práce

Požadujeme:

    • manuální zručnost
    • schopnost a ochota učit se novým věcem
    • odpovědnost, spolehlivost, pečlivost, flexibilita
    • týmová spolupráce

Nabízíme:

    • nabízená mzda až 135 brutto
    • práci na HPP
    • práce v směnném provozu
    • doprava v blízkém okolí Mladé Boleslavi zabezpečena + slušné ubytování
  • místo výkonu práce: areál Škoda Auto Mladá Boleslav

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Mladá Boleslav

Typ smluvního vztahu:

Benefity:

Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

5.11.2018