Hledáme uchazeče na pracovní pozici „dělník/dělnice“ pro společnost sídlící v Pardubicích – Černá za Bory.

Náplň práce:

  • výroba regálových systémů
  • vhodné pro muže

Požadujeme:

  • ochotu pracovat na 3 směny
  • manuální zručnost, spolehlivost
  • počet míst - 5

Nabízíme:

  • finanční ohodnocení od 20.000,- Kč čistého
  • dlouhodobá spolupráce
  • týdenní zálohy na mzdu
  • možnost ubytování
  • práce blízkosti MHD
Pokud Vás pracovní nabídka zaujala, můžete nás navštívit v náborovém centru - Palackého třída 1908, na proti Tescu (bývalá Česká spořitelna)

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Pardubice

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

Strojírenství a průmysl
Dělník

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

13.10.2021