Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Dělník/dělnice s průkazem VZV

Nabídka již není aktuální.

  • Pro našeho významného klienta z oblasti potravinářského průmyslu, hledáme kandidáta/kandidátku na pozici:

    DĚLNÍK/DĚLNICE S PRŮKAZEM VZV

    Co za to?

      • nástup přímo do kmenu společnosti
      • 130 Kč/hod
      • volné víkendy
      • dotované stravování v areálu - obědy i večeře jen za 26 Kč
      • 25 dní dovolené
      • naturální mzda (výrobky zdarma nebo za velmi nízké ceny)
      • flexibilní systém benefitů

    Co Vás čeká?

      • nakládka, vykládka kamionů, odvoz materiálu
      • řízení VZV není obvykle celou směnu, někdy je to 7 hodin, někdy 2 hodiny, zbytek času je práce výrobě.

    Jaké máme požadavky?

      • ochotu pracovat ve 3 směnném provozu
      • platný průkaz na VZV

    V případě zájmu nás kontaktujte na 725 590 604 nebo zašlete svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře

    Budeme se těšit na spolupráci s Vámi!

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Kunovice (Uherské Hradiště) (Kunovice)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Flexi – poukázky, Dovolená navíc, Příspěvek na stravu,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

130 Kč/hod.

Datum zadání:

22.6.2020
OK
/* Not affection functionality */