DĚLNÍK/CE strojní výroby - Práce Hlubočky u Olomouce - Mariánské Údolí

Amikov job, s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Náplň práce: - Práce dělníka na montážích varné techniky (práce na montážním pásu) - Práce strojírenského dělníka na provoze povrchové úpravy (obsluha smaltovací linky), - 2 směnný provoz Požadujeme: - Nutná fyzická zdatnost, manuální zručnost - Práce na 2 směny (ranní, odpolední 7,5 hod směny) - vhodné pro muže i ženy - vhodné i pro absolventy Nabízíme: - Plat od 90 Kč/hod netto, stravné, cestovné nebo možnost ubytování zdarma. - Práce ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou - místo výkonu práce Hlubočky u Olomouce - výhodné platové podmínky - nástup možný IHNED

Zájemci o uvedenou pracovní pozici se mohou hlásit:

    • telefonicky na čísle +420 604 142 829, [e-mail byl skryt]

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Česká Republika (Hlubočky u Olomouce)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

24.7.2017