!!! Dělník/ce 3700€ Netto 93 000kč

Amikov job, s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Nabídka již není aktuální.

Práce ve Švýcarsku

Hledáme skušeních pracovníku na stavbu a jiných volných pracovních míst so základem německého nebo anglického jazyka. Si elektrikář, zedník, zámečník, svářeč či jiny motivovaný pracovník který se nebojí nových výzev. Tak právě tebe hledáme, nepřemarni tu příležitost a kontaktuj Nás nabor@amikov.com  nebo +420 604 472 046

Náplň práce: dle nabízených pozic

  • Montování sádrokartonových desek na stenu a strop
  • montáž elek. zásuvek, elek. vedení, spínačů a pojistek a jejich následné uvedení do provozu
  • osázení přístrojů a zařízení domácí techniky a jejich následné zapojení v rekonstruovaných obytných stavbách a novostavbách
  • Tapetování, Brusní práce, Špachtlování
  • Práce na střechách, Pokládání střešních tašek, Práce na plochých střechách (IPA)
  • řezání, vŕtaní, řezání závitu
  • svařování potrubí, svařování podle výkresové dokumentace MAG / TIG,WIG, E
  • Práce na stavbách

Požadujeme:

  • praxe na této nebo obdobné pozici výhodou
  • znalost německého nebo anglického jazyka (schopnost srozumitelné komunikace)
  • vlastní auto k dispozici
  • flexibilita

Nabízíme:

  • práce na švýcarskou pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • mzda 3500€ Netto až 4000€ Netto měsíčně 93 000kč
  • korektní a termínově přesné vyplácení mzdy
  • dlouhodobá práce ve Švýcarsku
  • pohodová pracovní atmosféra

Zájemci o uvedenou pracovní pozici se mohou hlásit:

  • telefonicky na čísle +420 604 472 046, Miloš Smejkal
  • e-mailem na e-mail: nabor@amikov.com

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Švýcarsko (V.Nezvala 1578)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Zaměstnanecké půjčky, Příspěvek na stravu, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Požadované jazyky:

Angličtina, Němčina

Plat:

od 90 tisíc

Datum zadání:

22.6.2018