Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Dělnice ve výrobě s nástupem IHNED!

ManpowerGroup s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Popis pozice:
- obsluha lakovací pece, tj. skládání rozpracovaných výrobků do pece a její obsluha

Vše Vás naučíme, nemusíte se ničeho bát! :)

Požadujeme:

Co byste měla mít vy?
- manuální zručnost a fyzickou zdatnost (práce ve stoje)
- ochotu pracovat ve 12hodinových směnách na krátký/dlouhý týden
- dobrý zdravotní stav
- předchozí praxi ve výrobě (velkou výhodou)

  • počet míst - 1

Nabízíme:

Co nabízíme?
- fixní mzdu 16 100 – 16 800 Kč/měsíc + příplatky za směny + prémie 3 000 Kč/měsíc
- za víkendovou směnu navíc kromě příplatků také EXTRA bonusy 500 Kč/směna
- 25 dnů dovolené
- výběr z 9 chutných jídel (oběd za 86 Kč)
- nástup ihned

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Ostrava

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

22.9.2019