Datový analytik, práce z domova či kanceláře dle vaší volby

Pro úspěšnou mezinárodní společnost hledáme vhodné kandidáty, kteří umí pracovat s daty, na pracovní pozici Logistics Data Analyst. Lokalita nerozhoduje! Můžete pracovat z domácího pracoviště. Jedná se o výbornou příležitost nejen pro absolventy, v jednom z nejstabilnějších oborů současnosti - v logistice.

Náplň práce:

  • Analýza dat (logistická data, přepravní transakce)
  • Vytváření statistických přehledů a reportů a jejich publikování
  • Aktualizace ceníků a programovaní různých kalkulačních nástrojů (MS Excel – Visual Basic)
  • Zpracovávání ukazatelů výkonu (KPI - Key Performance Indicators) a jejich presentace
  • Příprava podkladů a dat pro pravidelná vyjednávání s dodavateli logistických služeb
  • Vytváření SQL dotazů pro získání základních dat
  • Práce na dalších projektech dle aktuálních potřeb

Požadujeme:

  • Dobrá technická znalost nástrojů pro analýzu a zpracování dat
  • Velmi dobrá znalost MS Excel a Visual Basic - logické, vyhledávací, statistické funkce, rozšířený filtr, kontingenční tabulky, makra
  • SQL developer (Oracle) – získávání základních dat z databází
  • Základní znalost MS Access
  • VŠ výhodou, může být čerstvý absolvent
  • Dobrá znalost anglického jazyka výhodou
  • Proaktivní přístup k řešení zadání, ochota se učit
  • Znalost oboru logistiky je plus, není však podmínkou
  • počet míst - 1

Nabízíme:

  • Získání pracovní zkušenosti v oblasti nákupu a managementu dopravních a logistických služeb
  • Práce v prostředí velké nadnárodní společnosti
  • Přátelský a zkušený tým
  • 28 dnů volna
  • plně hrazené stravenky (příspěvek cca 2 800Kč netto měsíčně)
  • 500CZK měsíčně formou MultiBenefits
  • Jazykové kurzy zdarma
  • Možnost práce z domácího pracoviště, lokalita nerozhoduje
  • Nástup možný ihned

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha 5 (Česká republika)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Zařazeno v oborech:

IT / Vývoj softwaru
IT konzultant

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

20.11.2021
OK
/* Not affection functionality */