Databázový specialista

Pro našeho klienta, úspěšnou a stále se dynamicky rozvíjející českou společnost, s dlouhodobou tradicí na českém trhu, obsazujeme pracovní pozici, která by mohla zajímat právě Vás!

Vaše náplň práce a zodpovědnosti:

Návrhy aktualizací a údržba informačního systému Podílení se na vývoji, instalacích a konfiguraci DTB Vedení zálohovacích a obnovovacích procesů databáze Správa SQL serveru a správa datových skladů Vyhodnocování a řešení problémů uživatelů, odstraňování případných závad Požadovaná kvalifikace, dovednosti a schopnosti, které od Vás očekáváme: VŠ/SŠ vzdělání technického směru Alespoň 2 roky praxe na obdobné pozici ve větší společnosti (nad 100 zam.) Velmi dobrá znalost práce s databázemi SQL Znalost administrace SQL serveru Znalost Aj alespoň na úrovni čtení manuálů a dokumentace Schopnost operativně reagovat na vzniklé problémy Samostatnost, kreativita, pečlivost a spolehlivost Analytické a koncepční myšlení, spolehlivost Schopnost pracovat v týmu, ochota komunikovat Otevřenost učit se novým věcem

Náš klient Vám nabízí:

Práci ve známé, stabilní a rozvíjející se společnosti Přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí Možnost osobního i odborného růstu – na základě odváděných výsledků Možnost čerpat širokou škálu zaměstnaneckých benefitů Dobrou dostupnost HMD Nástup možný ihned V případě, že Vás náš inzerát zaujal a splňujete výše uvedené podmínky, zašlete nám svůj životopis. Děkujeme Vám za projevenou důvěru nebo za doporučení/přeposlání dál! Poskytnutí Vašich osobních údajů v zaslaném životopise (event. dalších písemnostech) bereme jako Váš souhlas s jejich zpracováním a uchováním v naší personální databázi. Pokud s výše uvedeným nebudete souhlasit, žádáme Vás, abyste nám tuto skutečnost neprodleně sdělil/a a my ihned po skončení konkurzu na danou pracovní pozici Váš životopis, včetně všech dalších podkladů, které jste nám zaslal/a, skartujeme. Tímto potvrzujeme, že Vaše údaje jsou považovány za přísně důvěrné a budou použity pouze společností Agentura Salvia, s.r.o. pro účely vyhledávání práce.

Odpovědět

 

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Datum zadání:

28.8.2013

Podobné nabídky

Hledaní práce

Databázový specialista Microsoft SQL Agentura Salvia, s.r.o. | Praha, Liberec

Linuxový specialista s Aj Agentura Salvia, s.r.o. | Praha

Příspěvek na životní pojištění, Příspěvek na penzijní připojištění, Stravenky, Jazykové kurzy, Dovolená navíc, …

IT Specialista Future Recruitment s.r.o. | Praha

IT - Specialista technické podpory Auto Kelly a.s. | Praha
Sleva na firemní produkty, Pitný režim, Příspěvek na životní pojištění, Multisport karta, Příspěvek na penzijní připojištění, …


Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)
/* Not affection functionality */