Databázový administrátor ORACLE

Pro našeho významného klienta, větší mezinárodní obchodní společnost, hledáme schopné a zkušené kandidáty/tky na pozici: Databázový administrátor Oracle, Praha.

Vaše náplň práce a zodpovědnosti:

Dohled nad chodem cca 40 Oracle DB a zodpovědnost za jejich provoz Monitoring běhu databází a optimalizace provozních parametrů Řešení incidentů předaných z helpdesku a zápisy o jejich vyřešení, resp. stavu Monitoring a garance úspěšnosti prováděných záloh databází Pravidelné testování případné obnovy databází nebo jejich částí Podílení se na realizaci nových projektů jako člen týmu V případě seniorního kandidáta vedení 2 podřízených Požadovaná kvalifikace, dovednosti a schopnosti, které od Vás očekáváme: SŠ/ VŠ vzdělání Praxi na dané pozici v alespoň délce 2 let Znalost SQL, PL/SQL Znalost databázových systémů (ORACLE) Alespoň základní znalost AJ Výborné analytické schopnosti, schopnost vidět věci v souvislostech Samostatnost, zodpovědnost Zájem a ochota učit se novým věcem

Výhodou:

Znalost programování v C, PHP Znalost UNIX AIX, Shell

Náš klient Vám nabízí:

Možnost pracovat ve stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti Příjemné a přátelské pracovní prostředí Vysoká míra seberealizace, možnost realizovat své nápady Motivující pracovní a platové podmínky Možnost čerpat širokou škálu firemních benefitů Nástup možný ihned Pokud Vás nabídka našeho klienta oslovila a splňujete výše uvedené podmínky – neváhejte a kontaktujte nás zasláním svého životopisu v českém jazyce na e-mailové adrese: prace@agenturasalvia.cz . V nejbližší možné době Vás budeme kontaktovat. Děkujeme Vám za projevenou důvěru nebo za doporučení /přeposlání dál! Poskytnutí Vašich osobních údajů v zaslaném životopise (event. dalších písemnostech) bereme jako Váš souhlas s jejich zpracováním a uchováním v naší personální databázi. Pokud s výše uvedeným nebudete souhlasit, žádáme Vás, abyste nám tuto skutečnost neprodleně sdělil/a a my ihned po skončení konkurzu na danou pracovní pozici Váš životopis, včetně všech dalších podkladů, které jste nám zaslal/a, skartujeme. Tímto potvrzujeme, že Vaše údaje jsou považovány za přísně důvěrné a budou použity pouze společností Agentura Salvia, s.r.o. pro účely vyhledávání práce.

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Datum zadání:

7.2.2016