Customer Quality Engineer - automotive

Pro našeho klienta, úspěšnou a stabilní nadnárodní výrobní společnost, působící v oblasti Automotive hledáme samostatného a motivovaného kandidáta na pozici Customer Quality Engineer.

Náplň práce:

- Komunikace a jednání se zákazníky
- Zodpovědnost za řešení reklamací a požadavků svěřeného portfolia
- Zajišťování vzorkování a změny se zákazníky – PPAP
- Podílí se na zpracování a kontrola příslušné dokumentace
- Zodpovídá za reklamace a zákaznické audity
- Spolupráce na vývoji nových produktů a projektů

Požadujeme

- VŠ nebo SŠ vzdělání, ideálně technického směru
- Praxe v kvalitě či Automotive
- Znalost systémů jakosti používaných v Automotive
- Dobrá znalost anglického jazyka
- Dynamičnost a asertivitu
- Flexibilitu a vynikající organizační schopnosti
- Samostatnosti a spolehlivost
- Pokročilé komunikační a vyjednávací dovednosti

Nabízíme

- Plat až 60.000 Kč
- Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
- Dovolená 5 týdnů
- Příspěvek na důchodové a životní pojištění
- Příspěvek na stravování, rekreaci, sport a kulturu

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Liberec

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 15 tisíc

Datum zadání:

14.10.2017