Nabídka již není aktuální

Pracujte pro největší českou pojišťovnu, která se podílela na záchraně české historie a oslavte s námi letošní 190. výročí od založení. Spolupracujte v týmu vedeným úspěšným manažer a staňte se skutečným profesionálem v oboru financí a obchodu. Hledám talentované obchodníky pro svůj tým v Praze a Středních Čechách.

Požadujeme:

soutěživost, pracovitost a čestnost, reprezentativní vystupování, ochotu učit se nové věci, proaktivnost, zkušenosti z oboru výhodou, ne však podmínkou, čistý TR, český jazyk slovem i písmem, nástup ihned nebo dohodou.

Nabízíme:

klientské portfolio do správy, kompletní produktové portfolio (životní + neživotní pojištění, investice, hypotéky, atd.), vysokou podporu při adaptaci (nejen v začátcích), prostor pro seberealizaci, zajímavý fixní příjem + pohyblivá složka, po zapracovaní odměna za péči o klienty, systém průběžného vzdělávání, flexibilní pracovní doba.

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha (Na Pankráci 123)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek, Práce na částečný úvazek, Práce na živnostenský list

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Datum zadání:

9.1.2017
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)
/* Not affection functionality */