Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Cost manager / Rozpočtář

Hledáme nové kolegy do společnosti, která řeší celkový proces od návrhu až po realizaci moderních kancelářských prostorů a dalších komerčních interiérů!

Popis pracovní pozice:

  • zpracování nabídkových rozpočtu jednotlivých projektů
  • technická kontrola projektové dokumentace výkazů výměr
  • zjišťování technických informací nezbytných k efektivnímu sestavení rozpočtu a cenové nabídky --> popřípadě návrhy alternativních řešení
  • poptávání subdodavatelů a následné vyhodnocování cenových nabídek
  • vedení výběrových řízení s dodavateli
  • účast na kontrolních dnech stavby
  • vypracování organizačních plánů a harmonogramů výstavby

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání stavebního směru
  • praxi na obdobné pozici!
  • znalost čtení technické a projektové dokumentace
  • zkušenosti se zpracováním rozpočtů dle zákona 137/2006 Sb. o veřejných zakázkách
  • dobrou znalost práce s MS Office (AutoCAD a MS Project výhodou)
  • řidičský průkaz sk. B
  • počet míst - 1

Nabízíme:

  • fixní složka mzdy + bonusy za dokončení projektu
  • práci v moderních prostorech s neformální firemní kulturou
  • průběžné vzdělávání v oboru + jazykové kurzy
  • 5 týdnů dovolené, MultiSport karta, Sick days
  • možnost Home office a dalších firemních benefitů
  • nástup možný IHNED

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

30000 - 60000 Kč/měs.

Datum zadání:

14.6.2019