CNC soustružník - programátor, seřizovač

Společnost Solid Brno s.r.o., s tradicí od roku 1990, hledá CNC soustružníka s praxí do zakázkové výroby. Pokud vás láká různorodá práce, nikoliv rutina, pak hledáme možná právě vás.

Náplň práce:

    • Zakázková výroba součástek z materiálů ocel, nerez, mosaz, bronz, AL slitiny a

technických plastů do průměru 160 mm, max. hmotnost dílu 5 kg

    • Programování, seřizování a obsluha CNC strojů Mazak, Goodway, Nakamura
    • Měření a kontrola jednotlivých kusů dle výkresové dokumentace
    • Úklid svěřených strojů a jejich okolí

Co od vás očekáváme:

    • Ovládání a samostatné seřizování obráběcích CNC strojů
    • Znalost řídícího systému Mazatrol nebo Fanuc výhodou
    • Tvorba programu a seřízení stroje dle dokumentace
    • Schopnost samostatné kontroly obrobků pomocí měřidel a kalibrů
    • Pečlivost, samostatnost, zodpovědnost
    • Ochota pracovat ve 3 směnném režimu

Nabízíme:

    • Odpovídající platové ohodnocení
    • Možnost 5 dnů volna navíc
    • Stravenky ve výši 123,-
    • Příspěvky, Active Pass, prémie

Hledáme právě vás? Zašlete svůj životopis na email: dockalova@solidbrno.cz, do týdne vás budeme kontaktovat.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno (Košuličova, 30)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Příspěvek na životní pojištění, Flexi – poukázky, Stravenky, Dovolená navíc,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

27000 - 37000 Kč/měs.

Datum zadání:

21.8.2019