cnc soustružník, jedna směna, od 40 000kč

Do stabilní rodinné strojírenské společnosti, o cca. 70 zaměstnancích, s dlouholetou tradicí a historií, která i v dnešní době má rostoucí počet objednávek hledáme posilu na pozici samostatného CNC soustružníka, který bude pracovat na zcela novém stroji DMG Mori.

Nabízíme
- mzdu 40 000Kč
- 13. mzdu
- stravenky
- jednosměnný provoz
- možnost přesčasů
- 3 dny dovolené navíc
- školení zvyšující odbornou způsobilost
- možnost stravování v areálu firmy
- vstřícné, férové a individuální jednání rodinného podniku

Náplň práce
- samostatná kusová a malosériová výroba v ŘS Sinumerik 840
- práce na cnc soustruhu s poháněnými nástroji
- obrábění v průměrech do 580mm

Požadujeme
- samostatnost při cnc obrábění a seřizování stroje
- praxi s kusovou/malosériovou výrobou

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Brno (Bohunice, Jihlavská 796)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Pitný režim, 13. plat, Stravenky, Dovolená navíc, Příspěvek na stravu,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

40000 - 45000 Kč/měs.

Datum zadání:

6.8.2022
/* Not affection functionality */