Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

CNC operátor do rodinného podniku 190,-/hod - Úhřetice

Do rodinného moderního podniku s dlouholetou tradicí přijmeme pracovníka na obsluhu CNC operátora na ochraňovací lis. V Úhřeticích

Náplň práce:

Přesné zpracování plechů Obrábění vnějších i vnitřních povrchů Čtení výrobních výkresů Kontrola, měření Výpomoc kolegům Zadání dat do stroje

Požadujeme:

Znalost technických výkresů Praxe v oboru výhodou Schopnost samostatné i týmové práce, flexibilita, pečlivost a spolehlivost Zdravotní stav bez omezení Velkou výhodou průkaz VZV ( pouze výhodou, nikoliv podmínkou) vyučení v oboru strojní mechanik, zámečník, obraběč kovů velkou výhodou.
  • nástup co nejdříve ( červen - červenec )
  • počet míst - 3

Nabízíme:

práci ve stabilní rodinné společnosti příslušné mzdové ohodnocení 190,–/hod férové jednání a přístup v případě oboustranné spokojenosti dlouhodobá spolupráce možnosti záloh Příplatky za noční směny
  • směny ranní a odpolední
  • vhodné pro absolventy - vše Tě zaučíme

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Úhřetice

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

190 - 220 Kč/hod.

Datum zadání:

2.8.2020
OK
/* Not affection functionality */