CNC obráběč (160Kč/h s ubytováním)

Chcete být součástí týmu, kde budete hrdí na českou průmyslovou excelenci? Pro našeho úspěšného klienta, který se může chlubit pozicí celosvětového poskytovatele vodovodního zařízení a turbín pro vodní elektrárny v celém světě hledáme šikovného CNC obráběče.

Náplň práce:

      • Obsluha CNC strojů (frézka, horizontka)
      • Práce s řídícím systémem Heidenhaim

Požadujeme:

      • Smysl pro dobře odvedenou práci
      • Zodpovědnost
      • Základní vzdělání
      • Praxe výhodou
      • Ochotu pracovat v dvousměnném provozu

Nabízíme:

      • 160Kč/h
      • HPP - Smlouvu na dobu neurčitou
      • Možnost ubytování
      • Zvláštní prémie
      • Podnikové stravování
      • Podnikové akce

Vhodné i pro cizince.

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Benešov (Komenského)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Příspěvek na bydlení, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

8.11.2018