!!! CNC/NC operátor/ka s ubytovaním Břeclav

Amikov job, s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Hľadáme kandidátov/ky na pozíciu operátor/ka CNC strojov (lasery, lisy).

Pracujte pre spoločnosť, ktorá je najväčším výrobcom výťahov, eskalátorov, pohyblivých chodníkov a ďalších horizontálnych dopravných systémov na svete so stálym a spoľahlivým menom už viac než 160 rokov.

Náplň práce:

    • práca na CNC strojoch (rezanie, lisovanie, dierovanie, prestrihávanie)
    • práca s výkresovou dokumentáciou (tvorba programov podľa tejto dokumentácie)
    • príprava náradia a nástrojov
    • zoraďovanie stroja
    • kontrola a meranie výrobkov

Požadujeme:

    • vyučený v obore technického smeru výhodou
    • čítanie výkresovej dokumentácie podmienkou
    • základná znalosť PC
    • ochota pracovať na 3 smeny po 8. hodinách alebo 12-ti hodinové smeny

Ponúkame:

  • Tarifná mzda 21000 Kč+ osobné ohodnotenie (možnosť mzdy k jednaniu podla praxe)
  • NÁSTUP PRIAMO DO KMEŇOVÉHO STAVU
    • prémie podľa výkonu (0 – 2000,- Kč)
  • UBYTOVANIE ZABEZPEČENÉ s príspevkom 3500,-
    • príplatky za smeny 25%
  • dochádzkový bonus 500 Kč
    • 5 týždňov dovolenky
    • príspevok na životné/penzijné poistenie
    • dotované závodné stravovanie.

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu ma kontaktujte na t.č. +421 948 846 222 +420 604 142 829 alebo pošlite životopis na nabor2@amikov.com

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Břeclav

Zaměstnanecké půjčky, Lékařské prohlídky, Pitný režim, Příspěvek na bydlení, Příspěvek na stravu, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

6.11.2017