Od roku 2001 provozujeme restauraci s celoročním provozem v 4* hotelu Romance v lázeň. centru Karlových Varů naproti Vřídlu a Zámeckým lázním s kapacitou 80 míst, letní terasou 30 míst. Zakládáme si na kvalitních službách a příjemné rodinné atmosféře. Hledáme novou posilu do našeho teamu na pozici servírka/číšník

Náplň práce

    • Obsluha hostů v hotelové restauraci s českou i mezinárodní klientelou
    • Přijímání objednávek, obsluha PC pokladny a tabletu od zadání po inkaso hostů včetně příjmu platebních karet
    • Zakládání stolů, servírování a la carte jídel, příprava kávy na pákovém kávovaru, servírování vín, příprava jednoduchých mix-drinků apod.

Co od Vás očekáváme

    • Pozitivně naladěného, usměvavého, příjemného člověka s orientací na hosta, chutí pracovat a přiučit se novým dovednostem.
    • Schopnost nabídnout, doporučit a prodat aktuální, pravidelně obměňované pokrmy a nápoje
    • Vyučení v oboru a předchozí praxe je výhodou, ale není podmínkou, schopné pracovníky bez zkušeností zaškolíme
    • věk 18 let, trestní bezúhonnost
    • Znalosti jazyků AJ, RJ, NJ výhodou, kterou finančně oceníme
    • Rádi uvítáme čerstvé absolventy gastronomických oborů

Co Vám nabízíme

    • Práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu
    • Zázemí stabilní, dobře vedené restaurace se špičkovou kuchyní
    • Jistotou stálého příjmu a celoroční práce
    • Velmi dobré finanční ohodnocení včetně bonusového systému, příplatků za jazykové znalosti a předchozí zkušenosti uchazeče
    • Provoz krátký/dlouhý týden nebo dle domluvy
    • Spolupráci na trvalý pracovní poměr nebo DPP či částečný úvazek dle domluvy preferencí uchazeče
    • Strava zdarma, kvalitní zaškolení od zkušených kolegů a další běžné benefity samozřejmostí
    • Možnost nástupu ihned

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Karlovy Vary (Tržiště 37)

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Pitný režim, Příspěvek na stravu,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

2.6.2022