Do Café & Baru ŽLUTÁ KARTA v obci Líbeznice hledáme pracovníky na pozici: ČÍŠNÍK/SERVÍRKA.

Náplň práce: Obsluha zákazníků a s tím spojené činnosti jako je například příprava kávy, čepování piva a úklid.

Jaké znalosti a dovednosti by měl pracovník mít: Vstřícný a milý přístup, komunikativnost, nadšení pro práci, zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství, zkušenosti v gastronomii vítány.

Co Vám nabízíme: Odpovídající finanční ohodnocení a zaměstnanecké výhody, příjemné pracovní prostředí, dlouhodobá spolupráce, školení a kurzy (baristický, čepování piva apod.).

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete Vaše CV spolu s fotografií na [e-mail byl skryt] nebo volejte na +420 602 391 594

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Na Chrupavce 973 (250 65 Líbeznice)

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Kultura, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

21.5.2017