Číšník/servírka. Ubytování zdarma na hotelu. Možnost si vzít sebou psa nebo kočku.

Pro našeho klienta,4**** hotel ve Špindlerově Mlýne hledáme kandidáty na pozici: Číšník/servírka. Ubytování zdarma na hotelu. Možnost si vzít sebou psa nebo kočku.

Co Vás čeká ?

- práce v restauraci - uvítání hostů - objednávky - výdej jídla a pití - přijímání plateb od hostů - 5 dni práce, 5 dni volno , nebo dle dohody

Zaměstnanecké výhody, benefity

-ubytování se stravou na hotelu -zvýhodněné vstupy na wellness -práce v zázemí stabilní společnosti -platové ohodnocení s motivační složkou mzdy - HPP - plat nástupní od 16 tis do 18 200/dle zkušeností/ + spropitné

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- slušný a kultivovaný projev - zkušenosti/prax výhodou - potravinářský průkaz - zájem o dlouhodobou spolupráci - čistý TR - vhodné pro čerstvé absolventy - vyučení v oboru je výhodou, ale není podmínkou

Pokud máte zájem o výše uvedenou nabídku, neváhejte nás kontaktovat, zašlete svůj životopis v českém jazyce. Děkujeme

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Česká Republika

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

16.6.2017