Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Číšník/Servírka s obsluhou recepce, 1 900 - 2 100 €, ubytování a strava zdarma

Pro náš Aparthotel Versettla (oblast Silvretta Montafon / Vorarlberg) hledáme číšníka/servírku se znalostní němčiny na dobré komunikativní úrovni, úroveň B2 a vyšší. Angličtina se základní znalostí nezbytností. Pokud jste šikovná/ý pak praxe není nutná, rádi Vás v oboru zaučíme.

Náplň práce:

  • práce v baru
  • obsluha u snídaní a večeří
  • příprava bufetových snídaní - zaučíme Vás
  • obsluha recepce, vyúčtování pobytů hostů
Práce 5-6 dní v týdnu / 40 hod. týdně, 1-2 den volna. Plat uveden pro 40 hod. týden. Sezonní práce do 19.4., Léto konec května až polovina října. Zimní sezóna od poloviny prosince do poloviny dubna.

Požadujeme:

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) Anglický jazyk - Začátečník (A2) Minimálně středoškolské vzdělání bez maturity
  • Flexibilita
  • Vstřícnost
  • Příjemné vystupování
  • Čistý trestní rejstřík
  • počet míst - 1

Nabízíme:

Plat 1900 - 2100 € dle zkušeností v oboru a znalosti jazyka
  1. a 14. plat po odpracování 2 měsíců
Ubytování a stravu zdarma

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Rakousko

Typ smluvního vztahu:

Zařazeno v oborech:

Plat:

1900 - 2100 EUR/měs.

Datum zadání:

10.2.2020
OK
/* Not affection functionality */