Číšník/Servírka - 100,-Kč/hod,netto, výplata po směně

Hledáme brigádníky na pozici Číšník/Servírka do 4* hotelu Archibald na ranní či odpolední směny.

Ranní směny ( 6:00 - 16:00) se budou týkat snídaní + obědů, dále pak příprava večeří.
Odpolední směny ( 12:00 - 23:00) se budou týkat večeří.
Náplň práce: Příprava stolů, usazování hostů ke stolu, obsluha a debaras.

Požadujeme

- potravinářský průkaz
- spolehlivost
- praxe v oboru
- příjemné vystupování
- mírně pokročilá Aj
- společenské oblečení (černé společenské kalhoty, bílá košile s dlouhým rukávem se zapínám ke krku, černá kravata a černé společenské boty)

Nabízíme

Nabízíme
- stabilní a dlouhodobou spolupráci
- práci v příjemném prostředí
- mzdové ohodnocení 100,-Kč/hod čistého s výplatou ihned po směně či následující den
- nástup IHNED nebo po domluvě

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha (Praha 1)

Typ smluvního vztahu:

Práce na dohodu

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

17.5.2017