Chceš mít až 29000 Kč/měsíc? Hledáme kolegy na obsluhu lisu!

Na pozici obsluhy lisu na výrobu pryžových součástek přijmeme nové pracovní síly. Nástup možný ihned!

Vaše Náplň práce:

  • Obsluha lisu na pryžové součástky
  • Obsluha automatické či poloautomatické výrobní linky
  • Práce ve vícesměnném provozu - 3 směny po 8 hodinách, nebo
  • 12ky - nepřetržitý režim, krátký/dlouhý týden

Požadujeme:

  • Zkušenosti z výrobního závodu výhodou - ne podmínkou!
  • Manuální zručnost a chuť do práce
  • počet míst - 11

Nabízíme:

Nabízíme:
  • Mzda až 29.000 Kč měsíčně
  • 750 Kč ve Flexipasech (za 12ky 1 500 Kč/měsíc!)
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. a 14. plat
  • Bonus až 5000 Kč za měsíc
  • Stravenky 131 Kč (příspěvek zaměstnavatele 72 Kč)
  • Příspěvek na očistu oděvu 300 Kč / pololetí
  • Smlouvu na HPP po dobu 1 roku

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Hradec Králové (.)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

23000 - 29000 Kč/měs.

Datum zadání:

25.11.2021