Business Development Manager

Mladá fronta a.s.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Mladá fronta a.s. (www.mf.cz) - jsme prestižní vydavatelský dům s velkým potenciálem růstu a dynamickým rozvojem, který navazuje na sedmdesátiletou tradici. Aktuálně do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici:

Hledáme kolegy, kteří budou reprezentovat časopis Euro.

Náplň práce:

    • péče o svěřené portfolio klientů, prohlubování spolupráce a budování obchodních vztahů s klienty
    • vytváření reklamních kampaní klientům na míru
    • analýza trhu a pravidelný reporting
    • prodej inzertního prostoru v ekonomických titulech
    • vyhledávání nových klientů a obchodních příležitostí

Požadujeme:

    • profesionální vystupování a schopnost zaujmout klienta
    • výborné komunikační, prezentační a organizační dovednosti
    • pozitivní přístup k práci, chuť učit se a rozvíjet

Nabízíme:

    • zázemí a prestiž jednoho z největších vydavatelských domů
    • motivující finanční ohodnocení v návaznosti na obchodní výsledky
    • fixní mzda + zajímavá provizní složka
    • zajímavou, tvůrčí a motivující práci
    • příležitost uplatnit a rozvíjet své dovednosti
    • nástup: ihned/dohodou

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha (Mezi vodami 1952/9)

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Multisport karta, Notebook, Sick days, Příspěvek na stravu, Mobilní telefon, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

4.2.2018