Bubbleology sympatický/á barman/ka - PRAHA!

Nabídka již není aktuální.

Úvod:

Jste komunikativní, přátelští a baví Vás práce s lidmi? Hledáte možnosti, jak své kvality posunout na lepší úroveň? Baví Vás aktuální trendy a zdravý životní styl? Chcete být součástí originálního projektu? TAK TO HLEDÁME PRÁVĚ VÁS!

Stále se rozšiřující světově známá síť čajových barů Bubbleology hledá do svého týmu zkušených barmanů nové tváře na pozici „BUBBLEOLOGY SYMPATICKÝ BARMAN/KA“ v PRAZE!

Jaká bude náplň Vaší práce?

- připravovat skvělé Bubbletea dle chutí a přání zákazníka
- prodávat doplňkový sortiment Bubbleology – marketingové předměty,…
- pracovat s pokladním systémem a hotovostí
- udržovat čistý bar, protože „čistota půl zdraví“ 
- podílet se na stylovém vzhledu baru – každý nápad vítán!
- úzce spolupracovat se supervizorem a regional sales managerem baru

Co od Vás očekáváme?

- pozitivní a aktivní přístup k práci
- týmovost
- spolehlivost a samostatnost
- schopnost zvládnout nepříjemné situace např. v podobě odbavení fronty nedočkavých zákazníků
- v případě potřeby schopnost obsloužit anglicky mluvícího zákazníka

Čím na nás můžete zapůsobit nejvíc?

- příjemným a milým vystupováním
- ochotou pracovat v modelu „krátký – dlouhý“ týden - není stejné pro každý provoz
- zkušeností z obdobné pracovní pozice – není podmínkou!

A co nabízíme?

- průměrné finanční ohodnocení od 20 000,- Kč hrubého

- bonus 3 000,- Kč do výplaty po uplynutí zkušební lhůty
- zaměstnání na hlavní pracovní poměr případně zkrácený pracovní poměr
- širokou škálu zaměstnaneckých benefitů – provize z prodeje, zaměstnaneckou kartičku s volnými kredity na Bubbletea zdarma, věrnostní kartu MultiSport - slevy a výhody na sportovní aktivity dle výběru zaměstnance, nadstandardní lékařskou péči, společností podporovanou účast na sportovních a tzv. potkávacích akcích
- hrazené detailní vstupní školení pod vedením trenérů Bubbleology
- rozvoj v oblasti čajové kultury pro všechny její milovníky
- získání pracovních zkušenosti v rámci perspektivní zavedené nadnárodní společnosti
- přátelské pracovní prostředí v mladém bezvadném kolektivu
- kariérní růst napříč společností – 1/3 našich zaměstnanců interně povyšujeme

Co Vás ještě určitě zajímá a na co nesmíme zapomenout?

- nastoupit k nám můžete ihned případně dohodou

- místem výkonu práce - pobočky Praha – OC Flora, OC Palladium, OC Chodov, CČM, OC Arkády Pankrác, OC Novodvorská Plaza, OC Nový Smíchov

Zaujali jsme Vás? Pojďme zjistit, jestli jsme stejně naladěni a ozvěte se nám!

Tým Bubbleology se těší na osobní setkání!

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha 3 - Žižkov (Koněvova 2660/141)

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Lékařské prohlídky, Pitný režim, Multisport karta,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

16.6.2017