Brusič- výdělek až 33 000 Kč s ubytováním v hotelu zdarma! (m/ž)

Jste manuálně zruční, vyučení v oboru a nevadí Vám práce na směny? Pak hledáme právě Vás!

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Broušení přyže a gumy,
  • Kontrola tlouštky materialů
  • Výroba výrobků dle technologického postupu

Požadujeme:

  • SOU vzdělání
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Dodržování pracovních postupů
  • Samostatnost, spolehlivost
  • počet míst - 3

Nabízíme:

  • Stabilní práci na HPP
  • Osmihodinové směny (třísměnný provoz), volné víkendy
  • UBYTOVÁNÍ V HOTELU ZDARMA
  • Výdělek až 33 000 Kč
  • Dovolená 25 dní
  • Zajištěné stravování za základní cenu od 33/oběd
  • Možnost přesčasů
  • Nadstandardní příplatky a bonusy
  • Možnost týdenních záloh
  • DŮKLADNÉ ZAŠKOLENÍ JE SAMOZŘEJMOSTÍ
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO PO DOHODĚ! Těšíme se na Vaše reakce.

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Hradec Králové

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

30000 - 33000 Kč/měs.

Datum zadání:

23.6.2022