Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Brusič svárů až 23.000 Kč + stravenky

Co Vás čeká?

# práce s bruskou, flexou # manipulace s díly z tenkého plechu

Požadujeme:

# manuální zručnost # spolehlivost # zkušenosti s broušením výhodou

Nabízíme:

# mzda až 23.000 Kč # prémie během roku, osobní ohodnocení # stravenky/příspěvek na stravování # možnost ubytování # směnný provoz # firemní akce Zaujala tě naše nabídka? Kontaktuj naše personální oddělení! Jitka Čadilová, tel. 775 880 555 zašli tvé CV na email: benesov@jobleader.cz nebo se za námi osobně zastav: Žižkova 360, 256 01 Benešov.

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Středočeský kraj

Typ smluvního vztahu:

Plat:

dle domluvy

Datum zadání:

18.5.2019