Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Brusič na kulato, od 37 000Kč, 13.mzda, ranní směna, nástupní bonus 7 000kč

Do rodinného podniku s dlouholetou tradicí a stabilní výrobou o cca. 70 zaměstnancích, hledáme nového kolegu na pozici brusiče na kulato.

Nabízíme

- jednosměnný provoz
- mzdu dle praxe, od 37 000kč
- nástup do kmenové stavu
- stravenky 90kč
- 13.plat
- nástupní bonus 7 000kč
- dovolená navíc v období Vánoc
- zajištění pracovního oblečení, obutí a ochranných krémů
- zajištění pitného režimu na pracovišti
- vyhrazené parkování pro zaměstnance
- Vánoční akce
- spol. a sportovní akce
- vstřícné a férové jednání rodinného podniku

Náplň práce

- broušení na kulato
- práce dle technických postupů a výkresů s přesností na 0,01mm
- kontrola obrobků
- práce s měřidly
- možnost práce s klasickými i cnc bruskami

Požadujeme

- praxe s broušením na kulato
- zkušenosti s kusovou či malosériovou výrobou
- manuální zručnost
- samostatnost

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Brno

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Pitný režim, 13. plat, Stravenky, Dovolená navíc, Příspěvek na stravu,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

37000 - 40000 Kč/měs.

Datum zadání:

12.10.2019