BRUSIČ LITINOVÝCH ODLITKŮ – MZDA AŽ 31 000Kč!

Hledáme nové kolegy, kteří chtějí být součástí strojírenské firmy blízko Chebu!

Náplň práce:

  • Broušení litinových odlitků ručním nářadím
  • Obsluha strojních a robotických zařízení
  • Vizuální kontrola opracovaných dílů

Požadujeme:

  • Základní vzdělání, SOU technického směru výhodou
  • Praxi v broušení odlitků výhodou
  • Ochotu pracovat v 3 směnném provoze
  • Manuální zručnost
  • Fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav
  • počet míst - 5

Nabízíme:

  • mzdu průměrně 31 000 Kč
  • 20 dní dovolené
  • svozovou dopravu
  • místo výkonu práce: Hazlov

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Hazlov (Cheb)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

27000 - 31000 Kč/měs.

Datum zadání:

14.10.2021
OK
/* Not affection functionality */