Brigáda ve skladu - měsíc

Máme skvělou nabídku krátkodobé brigády pro muže/kluky (práce je fyzicky náročná).

Nabízíme práci v pohybu v zavedeném skladu. Fajn kolektiv a férové jednání.

Náplň práce:
- Zakládání krabic do regálů ve skladu – těžší skladové kusy - vhodné spíše pro muže.

Hledáme 1 brigádníka na 3 - 4 dny v týdnu s nástupem co nejdříve do 20. 12. 2019.

Pracovní doba: 7-15:30, možnost chodit i na 8:00. 6 hod. denně.

Místo výkonu práce: hranice Brno-Slatina a obce Šlapanice. Jedná se o 3 dojezdovou zónu (mimo zónu 100+101)!

Mzda: 130 Kč/hod

Požadavky:
- dobrý zdravotní stav a fyzická kondice - práce je fyzicky náročná
- spolehlivost
- nutnost odpracovat celý turnus
- plnoletost
- Nástup: co nejdříve

Nabízíme:
- Práci v pohybu (směna Vám rychle uteče)
- Mladý přátelský kolektiv
- Práce v čisté hale

V případě Vašeho zájmu, reagujte přes odpovědní formulář a přiložte svůj životopis nebo napište alespoň stručné informace o sobě.

Budeme se těšit na Vaše reakce.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Brno

Typ smluvního vztahu:

Práce na dohodu

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

130 Kč/hod.

Datum zadání:

25.11.2019