Brigáda na LÉTO pro každého (od 16ti let) 104Kč/ho

Nabídka již není aktuální

Pro našeho významného klienta se sídlem v Plzeň - Křimicích hledáme vhodné uchazeče na brigádu na pozice KONTROLORKA OBLEČENÍ, od 104Kč/hod Vhodné pro uchazeče od 16ti let!!! Nástup kdykoliv!!!

INFORMACE:

  • nástup možný IHNED
  • místo výkonu práce: PLZEŇ – KŘIMICE
  • mzda 104Kč/hod
  • směny dle domluvy (5.30 - 13.30 ranní, 14.00 - 22.00 odpolední), možné i 4 hod. směny
  • výborná dopravní dostupnost – MHD
  • práce ve stabilní společnosti
  • práce vhodná pro ženy, studenty i důchodce

NÁPLŇ PRÁCE:

  • rozbalování zásilek
  • třídění zboží
  • kontrola a přebalení zboží podle údajů v PC
  • skenování kódů, tisk etiket
  • odstraňování drobných závad zboží
  • ruční žehlení, udržování pořádku na pracovišti
Požadujeme

POŽADAVKY:

  • ochota naučit se novým věcem
  • základní znalost práce s PC
  • velmi dobrý zdravotní stav umožňující plné nasazení a práci ve stoje
  • spolehlivost, flexibilita, smysl pro pořádek
  • pečlivost, zodpovědnost, loajalita

KONTAKT:

  • PETRA KLÍMOVÁ (602 535 437; [e-mail byl skryt])

Pracoviště:

Plzeňský kraj

Datum zadání:

21.7.2017