Branch manager - agentura jinak

Nabídka již není aktuální.

Kdo jsme a koho hledáme

Zavedená personální agentura s neustálou rostoucí tendencí, působící v rámci České Republiky, Slovenska a Německa, zabývající se vyhledáváním budoucích zaměstnanců pro firemní klienty a dalšími službami v oblasti lidských zdrojů hledá pro svoji pobočku v Hradci Králové kandidáta/kandidátku na pozici Manažera pobočky.

Náplň práce

- zodpovědnost za komplexní organizaci, chod a poskytování služeb
- zodpovědnost za rozvoj pobočky, týmu a výsledky
- zodpovědnost za personální záležitosti (rozvoj, organizaci, vedení, rozdělení práce, motivaci a koučování týmu)
- obchodní jednání a nastavení cenové politiky s klienty
- komunikace s uchazeči v oblasti středního a vyššího managementu a jejich kvalifikovaný výběr
- sledování a analýza trhu, sledování vstupů významných výrobních a logistických společností na český trh
- reporting vedení společnosti

Požadujeme

- PRAXE 2 ROKY V PERSONÁLNÍ AGENTUŘE MIN. NA POZICI HR KONZULTANTA PODMÍNKOU!!!
- SŠ / VŠ vzdělání
- zkušenosti s koordinací týmu
- zkušenosti s obchodním jednáním s HR manažery společností značnou výhodou
- osobnost s vůdčími schopnostmi a prokazatelnými obchodními dovednostmi
- dobrá znalost MS Office (Word, Excel)
- schopnost nadchnout a motivovat podřízené
- dobrá organizace práce
- samostatnost a pro-aktivní přístup k práci
- odolnost vůči stresu
- řidičský průkaz sk. B
- bydliště ČR

Nabízíme

- práci v zavedené společnosti s rostoucí tendencí
- možnost seberealizace
- motivující finanční ohodnocení
- práci s interní rozsáhlou databází uchazečů a na míru sestaveným interním systémem
- účast na firemních akcích v ČR i v zahraničí
- termín nástupu: ihned nebo dle domluvy

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Česká Republika

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 15 tisíc

Datum zadání:

31.3.2018