Bozp/po technik (výroba)

NOVÝ START, personální agentura s.r.o.

Nabídka již není aktuální.

Máte certifikaci OZO BOZP a zkušenosti z výrobní společnosti v oblasti prevenci rizik v BOZP a PO? Do středně velké společnosti hledáme technika, který celou oblast převezme a bude dále rozvíjet. Znalost AJ či NJ výhodou. Zajímavý plat i benefity.

CO BUDETE DĚLAT?

    • Zaštiťovat oblast BOZP a PO pro výrobní firmu o velikosti ca. 150-200 zaměstnanců
    • Spolupracovat na realizaci výstavby nových výrobních hal v Třebíči
    • Identifikovat a hodnotit rizika
    • Zpracovávat dokumentaci, aktualizovat stávající
    • Provádět kontroly na pracovišti
    • Spolupracovat na šetření pracovních úrazů
    • Spolupracovat s kolegy napříč celou firmou v rámci kontroly a prevence

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

  • Zajímavou mzdu a jeden plat ročně navíc
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
    • Měsíční bonusy za docházku
    • Příspěvek na životko a penzijko
    • Hrazené jazykové kurzy
    • Zajímavé akce pro zaměstnance
    • Místo výkonu práce: region Třebíč

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Třebíč

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Lékařské prohlídky, Pitný režim, Příspěvek na životní pojištění, 13. plat, Kultura, Notebook, Příspěvek na penzijní připojištění, Stravenky, Jazykové kurzy, Dovolená navíc, Home office, Sick days, Mobilní telefon, Finanční bonusy, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

13.9.2021