BOM Analytik logistiky

Amikov job, s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Hledáme vhodného kandidáta na pozici BOM analytik logistiky.

Náplň práce: Koordinuje a riadi logistických systémov v rámci závodu Voderady, zodpovedná za kontrolu a koordináciu zmien na výrobné a logistické objednávky,
optimalizácia materiálových tokov aj, Požadavky: SŠ/VŠ ekonomické, technické, prax 2 roky, VP skup. B, aj-komunikacie, Office

Výhodné platové podmínky od 1200euro, stravenky, ubytování zdarma a další benefity

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Slovensko (V.Nezvala 1578)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Zaměstnanecké půjčky, Lékařské prohlídky, 13. plat, Notebook, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Stravenky, Příspěvek na stravu, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

26.5.2017