BIOANALYTIK – Odborný pracovník v laboratorních metodách

Pro našeho klienta, který poskytuje kompletní služby v laboratorní diagnostice, hledáme vhodného kandidáta na pozici Bioanalytika – Odborného pracovníka v laboratorních metodách. Společnost provádí široké spektrum laboratorní diagnostiky v oboru klinické biochemie, hematologie, alergologie a klinické imunologie a mikrobiologie. Dále je klient provozovatelem sítě odběrových pracovišť v Praze. Nyní hledáme vhodného kandidáta na pozici:

BIOANALYTIK – Odborný pracovník v laboratorních metodách

Hledáte uplatnění v akreditované laboratoři? Mikrobiologie či biochemie Vám není cizí?

Zaujme Vás zázemí moderně vybavené laboratoře? Je Vaše odpověď ANO?

Pak hledáme právě Vás!

 Co bude vaším úkolem?

    • práce v akreditované laboratoři
    • provádět vysoce specializovaných laboratorních vyšetření
    • zavádění nových analytických metod a postupů
    • optimální organizace programů interní kontroly kvality a mezilaboratorního srovnání
    • podílet se na zpracování dat jak pro ekonomické účely, tak i v rámci shromažďování a vyhodnocování dat výzkumné činnosti pracoviště;
    • účast na akreditačního procesu klinických laboratoří s ohledem na národní standardy a požadavky uplatnění zásad správné laboratorní praxe (GLP)

 Jaké jsou Vaše zkušenosti a dovednosti?

    • VŠ - Mgr. - obor Bioanalytik – pracovník v laboratorních metodách
    • samostatnost, pečlivost, spolehlivost, vysoké pracovní nasazení;
    • základní znalost práce na PC

Čím Vás na novém místě odmění Váš nový zaměstnavatel?

    • smlouvou na hlavní pracovní poměr
    • příjemným pracovním prostředím
    • nadstandardním platovým ohodnocením
    • možností dalšího vzdělávání
    • práce je vhodná pro absolventy

Nástup možný ihned/dohodou.

Místo laboratoře se nachází na Praze 3.

Zasláním Vašeho životopisu zároveň udělujete souhlas s poskytnutím Vašich osobních údajů personální agentuře Job Solution a.s. a zařazení do databáze.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Stravenky, Dovolená navíc, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Angličtina

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

4.4.2019