Bezpečnostní pracovník - Recepční (M/Ž) JE Temelín

Hledáme usměvavou kolegyni/kolegu. Jsi komunikativní, nedělá ti problém práce s PC, chceš pracovat v pohodovém kolektivu? Pokud je tvá odpověď ANO, přidej se k nám a získej stabilní práci, která tě bude bavit.

Náplň práce:

  • Zajišťování plynulého chodu recepce a informačního centra
  • Příjem a evidence návštěv, jejich telefonické ohlašování klientům
  • Přebírání pošty, poskytování informací
  • Komunikace s ostrahou objektu, zajištění objektu
  • Práce s PC a další administrativní činnosti

Požadavky:

  • Velmi dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování
  • Chuť pracovat a učit se novým věcem
  • Trestní bezúhonnost
  • AJ na komunikativní úrovni výhodou, ne podmínkou
  • Velmi dobrá znalost PC Microsoft Office (Word, Excel)
  • Středoškolské vzdělání ukončené MV nebo VL + 3 roky praxe
  • Práce ve 12-hodinových směnách, nepřetržitý provoz

Nabízíme:

  • Práci vhodnou i pro OZP
  • Práci na HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR
  • Zázemí stabilní společnosti, výkon práce na JE Temelín
  • Zvýhodněné volání O2
  • Možnost profesního i platového růstu
  • Zajímavý motivační program
  • Zajištění zkoušky profesní kvalifikace
  • MultiSport kartu

Kontakt:

Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku.

Požadujeme:

  • počet míst - 2

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Temelín

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro OZP

Zařazeno v oborech:

Služby
Ochrana osob a majetku

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

8.10.2021