Bezpečnostní pracovník až 120Kč/hod.

Hledáme spolehlivé a aktivní muže na zajištění ostrahy obchodního domu v Liberci
Co nabízíme:
mzdu až 120Kč/hod
stravenky,které předáváme při nástupu na směnu
výplata záloh
možnost příspěvku na dopravu nebo ubytovnu
Certifikát strážný za výhodných podmínek
možnost volby směn(třeba jen dvě směny za týdne,K/D apod.)
fajn partu,čisté prostředí a šéfa,který se vším pomůže
HPP/DPP,dle domluvy
firemní oděv samozřejmostí
Co požadujeme:
fajn parťáka,který chce pracovat
trestní bezúhonnost
plnoletost
Co Vás čeká:
zajištění ostrahy obchodního domu
obsluha bezpečnostních technologií
komunikace se zákazníky

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Liberec

Benefity:

Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Stravenky,