Beauty konzultant/ka společnosti L´Oréal pro Ostravu

Naším klientem je prestižní společnost L´Oréal, která je světovým lídrem v oblasti krásy. Pro tuto společnost hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici Beauty konzultanta/ky na plný či zkrácený úvazek pro renomovanou značku Lancôme pro Ostravu a Zlín.

Náplň práce:

  • Profesionální zákaznický servis
  • Prodej výrobků svěřených kosmetických značek
  • Podpora prodeje
  • Komunikace se zákazníky
  • Poradenství
  • Kontrola vystavených produktů, testerů a skladových zásob na pobočkách
  • Pravidelný reporting

Požadujeme:

  • Ukončené SŠ vzdělání
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni výhodou
  • Zkušenosti ze zákaznického servisu či přímého prodeje výhodou
  • Zájem a orientaci v oblasti kosmetiky
  • Příjemný vzhled a reprezentativní vystupování
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Zodpovědnost, samostatnost, aktivní přístup k práci
  • počet míst - 1

Nabízíme:

  • Zázemí prestižní mezinárodní společnosti
  • Práci v dynamickém a moderním prostředí butiků
  • Nástup možný 1.8.
  • Finanční bonusy
  • Benefity: Stravenky, 5 týdnů dovolené, sick days, kosmetické produkty za zlevněné ceny, cafeteria system a mnoho dalších
  • Interní školení a vzdělávání
  • Možnost kariérního růstu

Pracoviště:

Ostrava

Datum zadání:

3.7.2019