Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Balič / ka drobné elektroniky

Nabídka již není aktuální

Hledáme šikovné uchazeče/ky na různorodou práci do společnosti zabývající se servisem elektroniky - práce je vhodná pro muže i ženy bez praxe či vzdělání, vhodné i jako získání praxe pro absolventy.

NÁPLŇ PRÁCE:

      • manuální práce ve skladu
      • balení, montáže, obsluha zařízení aj.
      • výměna komponentů, montáže a kompletace
      • vkládání dat do PC
      • vhodné pro muže i ženy /absolventy

NABÍZÍME:

      • ZAJÍMAVÉ finanční ohodnocení až 25.000 (fix + bonusy + příplatky) + 10.000 náborový příspěvek
      • HPP, dlouhodobou spolupráci v čistém prostředí
      • STRAVOVÁNÍ za pár kaček
      • ODMĚNA za doporučení známého / kamaráda 2.000 Kč
      • ZDARMA svozové autobusy zajištěny z Prahy Opatova
      • NÁSTUP ihned
      • 5 TÝDNŮ DOVOLENÉ

V případě zájmu zašlete životopis, volejte 9–17 v prac.dny nebo zašlete SMS (my se ihned ozveme) na telefonní číslo 778 772 555

POŽADUJEME:

      • zkušenost na obdobné pozici - operátor výroby / skladu, manuální pracovník výhodou
      • základní znalost práce na pc
      • ochotu pracovat na 3 směny (7,5 hod / směna)
      • spolehlivost
      • nástup ihned

UPRAVIT

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Pitný režim, Multisport karta, Flexi – poukázky, Příspěvek na dopravu, Dovolená navíc, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

10.9.2018