Balení zboží ve skladu - picker až 30.000 Kč

Do české společnosti, která zajišťuje velkoobchodní prodej hledáme nové kolegy a kolegyně na pozici Balení zboží ve skladu.

Náplň práce:

- příprava objednávek podle dodacího listu (bez čtečky)

- obsluha paletového vozíku bez nutnosti praxe

- účast na inventurách

Nabízíme:

- práci na HPP ( PO-PÁ)

- první 3 měsíce garantovaná mzda min. 24.000 Kč!

- pracoviště P10

– výborná dostupnost MHD

- nástup IHNED, dlouhodobá práce

- motivační systém odměňování a hodnocení výkonu

- příspěvek na dovolenou, kulturu, zdraví a vzdělávání

- stravenky v hodnotě 80,- Kč/den, možnost využít jídelnu

- dovolená navíc (23 dní)

Požadujeme:

- praxe ve skladu

- fyzickou zdatnost a manuální zručnost

- ochotu pracovat ve dvousměnném provozu (ranní, odpolední)

- smysl pro pořádek

- čistý trestní rejstřík

V případě zájmu volejte na telefonní číslo 773 779 855 nebo zašlete životopis!

Pracoviště:

Praha

Datum zadání:

9.11.2018