Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Automechanik / Autoelektrikář 39 000,-

Hledáme šikovné kandidáty na servis osobních a nákladních vozidel. Možno i pro absolventa nebo stačí prokazatelná zkušenost v oboru. Hledáme především automechaniky, autoelektrikáře, autoklempíře,

Popis pracovní pozice:

Opravy a údržba osobních a nak. vozidel Prohlídky a diagnostika vozidel Zpracování dokumentace k opravě Práce na jednu směnu

Požadujeme:

Min. výuční list v oboru mechanik, nebo příbuzných oborech. Případně prokazatelné zkušenosti v oboru Znalost práce na PC Značnou výhodou řidičský průkaz sk. C, svářečský průkaz, praxe s diagnostickým zařízením vítána

Nabízíme:

zázemí v prosperující společnosti přijmeme i absolventa nástup 26 000,- + Příplatky cca 4 000,- není nutné vyučení v oboru, ale prokazatelná zkušenost odborné vzdělávání v rámci společnosti stabilní zaměstnání kvalitní pracovní zázemí příspěvek na stravné prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli při výkonu povolání nástup možný ihned/dohodou mzda dle zkušeností 35 000 Kč – a příplatky cca 4 000,- Budeme rádi když zavoláte na tel.:+420778736555

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Středočeský kraj

Typ smluvního vztahu:

Zařazeno v oborech:

Automobilový průmysl
Automechanik

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

18.11.2020
OK
/* Not affection functionality */