automechanik / Autoelektrikář 39 000,-

Hledáme šikovné kandidáty na servis osobních a nákladních vozidel. Možno i pro absolventa nebo stačí prokazatelná zkušenost v oboru. Hledáme především automechaniky, autoelektrikáře, autoklempíře,

Popis pracovní pozice:

Opravy a údržba osobních a nak. vozidel Prohlídky a diagnostika vozidel Zpracování dokumentace k opravě Práce na jednu směnu

Požadujeme:

Min. výuční list v oboru mechanik, nebo příbuzných oborech. Případně prokazatelné zkušenosti v oboru Znalost práce na PC Značnou výhodou řidičský průkaz sk. C, svářečský průkaz, praxe s diagnostickým zařízením vítána

Nabízíme:

zázemí v prosperující společnosti přijmeme i absolventa nástup 26 000,- + Příplatky cca 4 000,- není nutné vyučení v oboru, ale prokazatelná zkušenost odborné vzdělávání v rámci společnosti stabilní zaměstnání kvalitní pracovní zázemí příspěvek na stravné prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli při výkonu povolání nástup možný ihned/dohodou mzda dle zkušeností 35 000 Kč – a příplatky cca 4 000,- Budeme rádi když zavoláte na tel.:+420778736555

Zažádejte o tuto pozici:

Pracoviště:

Liberecký kraj

Zařazeno v oborech:

Automobilový průmysl
Automechanik

Datum zadání:

2.1.2021