Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Autolakýrník / Přípravář Praha až 60 000,-

Pro našeho významného zákazníka působícího v automobilovém průmyslu hledáme šikovné Autolakýrníky s praxí. Dále hledáme také přípraváře, autoklepíře a přijímacího technika.

Náplň práce:

  • lakování jednotlivých dílů a celých vozidel (i po havárii)
  • příprava dílů na lakování
  • vybroušení základu pro lakování
  • příprava a míchání barvy
  • spolupráce s dílnou pro opravy jednotlivých dílů

Nabízíme:

  • velmi dobré finanční ohodnocení dle praxe 60 000 brutto
  • práci na 1 směnu Po-Pá, možnost přesčasů (přivýdělku)
  • práci na HPP u stabilní společnosti
  • práce v nové a plně vybavené lakovně
  • místo výkonu práce: Praha

Požadujeme:

  • praxe v oboru PODMÍNKOU
  • vzdělání SOU v oboru výhodou
  • spolehlivost
  • zdravotní způsobilost
v případě zajmu nás kontaktujte na email. ondrej.hromjak@jobleader.cz, tel:778736555

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Zařazeno v oborech:

Automobilový průmysl
Automechanik

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

4.9.2019