Autoklempíř/karosář 70.000,-

Pro našeho významného zákazníka působícího v automobilovém průmyslu hledáme šikovné autoklempíře. Jedná se o velice moderní servis a lakovnu.

Náplň práce:

  • svařování plechů a dílů a kovových konstrukcí
  • ohýbání a stříhání dílů

Pracovní předpoklady:

  • praxi na obdobné pozici Svářeč/ Karosář podmínkou
  • praxi se svářením CO nebo svářením hliník drátem
  • svářečský průkaz (český)
  • spolehlivost
  • zdravotní způsobilost

Nabízíme:

  • práci na 1 směnu Po-Pá, možnost přesčasů (přivýdělku)
  • zázemí v prosperující společnosti
  • přijmeme i absolventa
  • není nutné vyučení v oboru, ale prokazatelná zkušenost
  • odborné vzdělávání v rámci společnosti zajištěno
  • stabilní zaměstnání
  • kvalitní pracovní zázemí
  • příspěvek na stravné
  • prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou
  • pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli při výkonu povolání
  • nástup možný ihned/dohodou
  • mzda pro zkušeného pracovníka 55.000 nástup a v rámci půl roku cca 70.000,-
  • místo výkonu práce: Praha východ
V případě zájmu nás kontaktujte na email:ondrej.hromjak@jobleader.cz, tel:+420778736555

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Česká Republika

Typ smluvního vztahu:

Zařazeno v oborech:

Automobilový průmysl
Automechanik

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

11.10.2021
OK
/* Not affection functionality */