Asistentka v právní kanceláři Praha 4

Nabídka již není aktuální.

Pro našeho dlouhodobého klienta hledáme pomocnou ruku v administrativě právní kanceláře.

Náplň práce:

- vedení a zakládání spisů, spisových agend, archivu
- přebírání, třídění, zápis pošty, pochůzky na poštu
- kopírování, skenování, skartování
- kontrola změn na katastru, v evidenci exekucí apod.
- komunikace se soudy, katastrem, ověřování informací
- pasivní účast na insolvenčních jednáních, příprava dokumentů k podpisu a jejich následné zpracování

Požadujeme

Docházku do kanceláře na Praze 4 , 3 dny v týdnu na 4 hodiny

Pracovní doba:
pondělí 8-12h
úterý 8-12h
další dny na domluvě

Klíčové vlastnosti asistentky jsou pečlivost, přesnost, dochvilnost, znalost práce na PC, Word, Excel.

Nabízíme

Práci na 3 dny v týdnu v příjemném prostředí právní kanceláře na Praze 4
dlouhodobou spolupráci
DPP/IČ
150 Kč/hod

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha (Dolnokrčská 1966)

Zařazeno v oborech:

Administrativní práce
Asistent/ka

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Angličtina

Plat:

150 Kč/hod.

Datum zadání:

7.10.2021