Rozvíjející se firma hledá do menšího kolektivu příjemnou a spolehlivou kolegyni na pozici asistentky ředitele. Pokud jste pracovitá, máte reprezentativní vystupování a zájem o dlouhodobou spolupráci na poloviční úvazek, hledáme právě Vás.

Co Vás čeká:

    • administrativní, organizační a osobní podpora ředitele
    • sjednávání schůzek a komunikace s klienty a obchodními partnery
    • práce na PC
    • plnění operativních ad hoc úkolů
    • zajišťování administrativní agendy a plynulého chodu kanceláře
    • příprava podkladů na porady, vytváření reportů, zpracovávání smluv, vyřizování telefonátů

Požadujeme:

    • ukončené SŠ vzdělání
    • uživatelská znalost MS Office (Excel, Outlook, Word)
    • organizační a komunikační schopnosti
    • samostatnost, svědomitost, loajálnost, kreativita
    • řidičský průkaz skupiny B
    • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

    • příjemný kolektiv a pracovní prostředí na Praze 4 – Chodov
    • stabilní zázemí, dlouhodobá spolupráce, fér jednání
    • prostor pro seberealizaci
    • možnost profesních školení
    • odpovídající platové ohodnocení
    • práce na poloviční úvazek
    • nástup ihned

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám Váš životopis s aktuální fotografií, rádi se Vám ozveme.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha 4 (Hvožďanská 2053/3)

Typ smluvního vztahu:

Práce na částečný úvazek

Benefity:

Pitný režim, Mobilní telefon, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

od 15 tisíc

Datum zadání:

13.10.2017