ASISTENTKA PROVOZNÍHO MANAŽERA 126 Kč/hod

Hledáme spolehlivého pracovníka na pozici ASISTENTKA PROVOZNÍHO MANAŽERA  do našeho moderního provozu prádelny. Velmi vhodné pro studenty VŠ jako dlouhodobý přivýdělek .

NÁPLŇ PRÁCE :

- administrativní agenda a práce s PC

- práce v kanceláři i na provozu naší prádelny

- scanování zboží do PC, příjem a výdej prádla

- péče o zákazníky a chod kanceláře provozu

- zpracovávání dat a objednávek

POŽADUJEME :

- SŠ/VŠ

- nástup ihned

- flexibilitu

- práce po-pá ( u studentů úprava času dle jejich rozvrhu a možností , např. zkrácený úvazek na 3 dny v týdnu a pod

- výborné ovládání PC (Excel, Word, Outlook..)

- komunikativnost, organizační schopnosti

NABÍZÍME :

- práci ve stabilní české firmě, která se drží více jak 25 let na trhu

- zkrácený úvazek pro studenty

- praxe

- dohoda o provedení práce, 126 Kč/hod

- firemní benefity

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

České Budějovice 6 (Dvořákova 383/17)

Typ smluvního vztahu:

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Pitný režim, Služební auto, Příspěvek na stravu, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

14.8.2019