Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Asistentka - PRAVÁ RUKA

Nabídka již není aktuální

Hledáme sympatickou a energii nabitou ženu, která bude 10 hodin týdně pravou rukou naší vedoucí kanceláře.

Náplň práce:

    • administrativa
    • vedení a kontrola skladu
    • obsluha tiskárny
    • příprava materiálů
    • dekorace kanceláře
    • a další

Požadujeme:

    • studentku, která může mít pracovní dobu po-pá 7:00 - 9:00
    • dochvilnost
    • nadšení a optimistický přístup
    • aktivního člověka, který umí pracovat s PC
    • dlouhodobou spolupráci

Nabízíme:

    • fixní odměnu 80Kč/hod po zaučení 100Kč/hod
    • práci v mladém a ambiciózním kolektivu

V případě zájmu zašlete svůj životopis a průvodní dopis.

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Hradec Králové (Velké náměstí)

Typ smluvního vztahu:

Práce na dohodu

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

do 15 tisíc

Datum zadání:

13.7.2018